Компанія "Вогнезар" презентувала для інсталяторів та потенційних покупців Івано-Франківська котли, що виготовляються на виробництві.

Сьогодні на підприємстві виготовляють чотири види твердопаливних котлів.

"Твердопаливні(піролізні) котли ТМ "Вогнезар" по своїх технічних характеристиках не поступаються багатьом європейським аналогам, - розповідає організатор виробництва пан Олег. - Потужність котлів від 18 до 100 кВт. Вони не мають залежності від вологості деревини і дозволяють спалювати деревні відходи будь-якої вологості, а також тирсу".

ККД, як пояснюють на виробництві, -  80-90%. Все залежить від вологості деревини.

"У сучасних твердопаливних піролізних котлах тривалого горіння коефіцієнт корисної дії досягає 90%. А це дозволяє використовувати енергоресурс з високою ефективністю. При піролізному горінні дрова або інше тверде паливо згоряють дотла, тому і час завантаження котла паливом істотно збільшується. Адже тепер не доводиться раз на 2-3 години перезавантажувати котел, а це суттєва перевага, адже і час на обслуговування котла зменшується", - розповідають на виробництві.

Підходять вони для опалення різного роду об'єктів: від приватного будинку до теплиць та виробничих, промислових і офісних приміщень.

Приблизно на один раз в котел загружають 50–60 кілограмів дров. І цього достатньо щоб обігріти впродовж 10-12 годин приміщення площею 150-200 квадратних метрів. Загалом, на рік для обігріву приміщення такою площею потрібно лише до 10 метрів кубічних деревини.

Комплектуються котли надувним регулятором німецької фірми «М+М», датчиком димових газів та багатофункціональною автоматикою польської фірми «ТЕС», що дозволяє  дозволяє в літній період переводити котел у режим підігріву води в помешканнях. Окрім того, є ще й засобом додаткової безпеки в помешканні – видає звуковий сигнал і виводить на дисплей відповідне повідомлення у випадку несправності або перегріву котла.

Також "вогнезарівці" виготовляють і котли на дровах звичайного горіння - це котли на дровах з ручним довантаженням палива.

"Котли виготовляються різної потужності: 20, 30 та 40 кВт. При цьому кожен такий котел має свої параметри і технічні дані. ", - пояснює пан Олег.

Котел складається з однієї камери, яка виконана із спеціальної сталі товщиною 4 мм, 5 мм і 6 мм, та зовнішньої сорочки товщиною 3 мм. Вони не є вибагливими до монтажу і не потребують великих капіталовкладень, на відміну піролізних котлів та котлів на пелетах. Відтак, сьогодні набувають все більшого попиту серед власників приватних домогсоподарств.

"В таких котлах відбувається згоряння при високих температурах з функцією генераторного газоутворення. Це дає економію палива та екологічно чисту роботу котла. При цьому знижуються викиди СО2 і забруднення прилеглої території, що теж немало важливе. При правильній роботі котла (температурний режим) в димовій трубі дим майже відсутній", - пояснюють "вогнезарівці".

І ще один різновид продукції - акумулюючі ємності і теплообмінники.

Виготовляються акумулюючі ємності від 80 до 1000 л., а також бойлери непрямого нагріву із нержавіючої сталі об’ємом від від 100 до 500 л і більші. 

"Цікавим і практичним є той факт, що потужність бойлера можна збільшувати за бажанням замовника, виговляємо і під індивідуальне замовлення. Акумулюючі ємності можуть бути двох варіантів, тобто з нагрівом води або без неї (бак в баку)", - розповідає пан Олег.

Усі переваги котлів франківського виробництва "Вогнезар" побачили вже далеко за межами Прикарпаття і України.

Попит на них із кожним днем зростає. А особливо зараз, коли українців поставили перед фактом жорсткої економії на енергоносіях і різкого багатократного здорожання блакитного палива.

Ті, хто придбав котли, виробництва "Вогнезар", вже змогли перекоантися у їхній економності та ефективності.

Так, економічна вигода при використанні твердопаливного котла становить 50% у порівнянні із його газовим аналогом. І навіть попри вищу ціну, пан Олег розповідає, що окуповуються вони вже у перші роки роботи.  Котли також є максимально економні у плані використання електроенергії, екологічні та безпечні.

Усі котли виготовляються із якісної сталі та чавуну. Розкрій його виконується на сучасному станку плазмової різки. Така технологія забезпечує високу точність всіх елементів котла. Також вони мають гарантійний термін експлуатації 3 роки - з часу пуску котла.

У разі потреби на "Вогнезарі" пропонують післягарантійний ремонт. Всі комплектуючі до котлів постійно є в наявності.

За матеріалами http://firtka.if.ua