Автономне опалення це найекономніший , вигідний і дуже надійний спосіб обігріву вашого житла. Популярність автономного опалення пояснюється тим, що воно має багато переваг у порівнянні з центральним опаленням. Автономне опалення надає можливість економити на комунальних платежах, самостійно контролюючи температуру і час опалення, воно не потребує дорогих магістралях для заміських будинків. Також перевагою є його незалежність від пошкоджень, що можуть виникнути з центральним опаленням. Щоб робота опалювальної системи була надійною і якісною, необхідно придбати тільки якісне опалювальне обладнання .

Автономне опалення квартир і будинків

Автономне водяне опалення — це найпопулярніший вид опалення, що працює за принципом звичайного нагріву води або ж незамерзаючої рідини антифризу, із застосуванням газової енергії або електрики. Купуючи водяне опалення, необхідно визначитися з видом водонагрівача (котла) і потрібною кількістю опалювальних пристроїв (радіаторів).

При цьому потрібно враховувати рівень теплоізоляції стін, площа приміщень і поверхонь будинку. Щоб вірно встановити розподіл води по всьому будинку або квартирі потрібно також враховувати властивості конкретного приміщення. Наприклад, в будинку без підвального приміщення котел потрібно монтувати на першому поверсі, а система розподілу води відповідно повинна вже мати верхню розводку. У тому випадку, якщо котел розташований у підвальному приміщенні, димову трубу необхідно встановлювати довжиною близько 10м.

Автономне водяне опалення підрозділяють на опалення з примусовим і природнім типом циркуляції води. Перший тип автономного опалення вимагає наявність електричного насоса, який перекачує воду. Іншими словами, при такому типі опалення буде потрібно надійне джерело електроенергії. Якщо ж Ви бажаєте систему опалення без застосування електроенергії, то потрібно розглядати водяне опалення з прироньою циркуляцією води.