Вже декілька років нашою компанією в Івано-Франківську провадиться виробництво твердопаливних котлів «Вогнезар». За усіма своїми характеристиками вони не поступаються жодному із своїх європейських аналогів, а у деяких показниках навіть випереджають відомі закордонні бренди.

Піролізні твердопаливні котли «Вогнезар» підходять для опалення різного роду об'єктів: від приватного будинку до теплиць та виробничих, промислових і офісних приміщень. Вони характеризуються високою продуктивністю і невибагливістю до палива, на якому працює тепловий агрегат, а також легкістю в експлуатації та сервісному обслуговуванні.

Відмінною ознакою наших котлів «Вогнезар» є його комплектація автоматикою відомої на ринку опалювальної техніки польської фірми «ТЕС». Вона є багатофункціональною — система керує насосом опалення, а також надувом (вентилятором). За її допомогою можна встановити потрібну температуру, а також побачити теперішню температуру. Також вона дозволяє в літній період переводити котел у режим підігріву води в помешканнях. Окрім того, є ще й засобом додаткової безпеки в помешканні — видає звуковий сигнал і виводить на дисплей відповідне повідомлення у випадку несправності або перегріву котла. Повне припинення електропостачання не приводить до недієздатності котла. Для того, щоб котел працював і без електропостачання необхідно лише спеціальним чином провести монтаж труб та ємкостей системи опалення, яке забезпечить циркуляцію теплоносія в системі за рахунок природньої конвекції.

Котли виготовляються із якісної сталі та чавуну. Розкрій його виконується на сучасному станку плазмової різки. Така технологія забезпечує високу точність всіх елементів котла.

Верстат плазмової різки металу

Ще одним не менш важливим плюсом «Вогнезара» є його екологічність і безпечність. Тепло від такого котла є екологічно чистим, оскільки продукти згоряння деревини не виділяють у повітря речовин, властивих для згоряння газу. А ще вони унеможливлюють виникнення вибухонебезпечної ситуації.

Питання енергоефективності — економії коштів, ресурсів на опалення і при цьому збереження комфорту в оселі  є чи не найважливішими для пересічного обивателя. Сьогодні таку альтернативу для жителів України  пропонує наша компанія «Вогнезар», масштаби виробництва і переваги над конкурентами якого є очевидними.